Народний депутат, заступник голови СДПУ(О), секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма відкинув звинувачення в тому, що він давав будь-які вказівки збирати відкріпні талони під час проведення другого туру президентських виборів.
„Я офіційно заявляю, що ніхто ні в кого ніяких талонів не вимагав і ніхто нічого не збирав, тим більше ніхто не давав таких вказівок зверху”, ― заявив він „Контекст-медіа”.
Ігор Шурма наголосив, що сьогодні члени СДПУ(О) на Львівщині опинилися у вкрай складній ситуації, отож він не вбачає можливим ні осуджувати людей, ні приймати ніяких мір стосовно тих, хто не витримав тиску обставин.
„Люди мають право на висловлення свої особистих позицій і поглядів. Якщо прозвучала така заява, очевидно людина має підстави для цього. Я розумію, що члени СДПУ(О) на Львівщині опинилися в надзвичайно непростій ситуації. Сьогодні на них будуть вішати всі можливі гріхи. В тій ситуації, яка є зараз, я не хочу і не маю права ні осуджувати людей, ні приймати ніяких мір стосовно таких заяв. Люди сьогодні перебувають під жахливим пресингом. Персонально я нікого не засуджую і готовий до будь-яких заяв з боку членів партії, які можуть зараз прозвучати з огляду на те, як розвиваються події”. ― сказав Ігор Шурма.
Як повідомляло агентство, 25 листопада голова Личаківської міської організації СДПУ(О) Андрій Гудзоватий заявив. що під час другого туру президентських виборів секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма давав розпорядження збирати відкріпні талони. При цьому він вислових припущення, що це була вказівка центрального керівництва партії.