Народний депутат, секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма позитивно розцінив заклик голови Комітету захисту Конституції у Львівській області, в.о. голови Львівського обласного виконавчого комітету Петра Олійника до громадськості Львова та Львівщини взяти під громадський захист опозиційні партії на Львівщині, а зокрема: СДПУ(О) та „Партію Регіонів”. Про це Ігор Шурма повідомив „Контекст-медіа”.
„Якщо Петро Олійник додасть охорони, якщо він має реально такі повноваження, а він обіцяв це зробити, коли ще був керівником штабу „Нашої України”, то я йому буду щиро вдячний. Бо за сьогоднішніх умов буде дуже складно і жити і працювати, принаймні до вирішення питання результату виборів. Ескалація напруги буде постійною”, ― сказав Ігор Шурма.
Ігор Шурма при цьому висловив сумнів в тому. що розпорядження Петра Олійника є легітимними.
„Якби процес призначення Петра Олійника в.о. голови виконкому Львівської облради був легітимним, я був би щиро вдячний йому за турботу щодо опозиційних партій. Але враховуючи те, що на всіх європейських каналах акцентують на тому, що на Львівщині є факти антиконституційних дій, мені важко коментувати слова і розпорядження людини, яка у Європи асоціюється з антиконституційними діями”, ― зазначив він.
Як повідомляло агентство, голова Комітету захисту Конституції у Львівській області, в.о. голови Львівського обласного виконавчого комітету Петро Олійник звернувся до громадськості Львова та Львівщини з проханням взяти під громадський захист опозиційні партії на Львівщині, а зокрема: СДПУ(О) та „Партію Регіонів” та недопущення свавільної розправи над політичними діячами, які представляють ці партії та політичні сили, які їх підтримують.