Секретар Львівської міської ради Зеновій Сірик звинуватив облраду у неспроможності опанувати революційною ситуацією на рівні області.
„Наразі треба відзначити структурну неспроможність керівництва обласної ради опанувати революційний процес. На рівні міста депутати, мер, міліція — всі вони згуртувалися, а на рівні області — почався „деребан” неіснуючої влади, і це найприкріше”, ― заявив сьогодні на прес-конференції Зеновій Сірик.
Зеновій Сірик вважає, що влада, яка була повністю у руках революції на Львівщині, тепер вислизнула з її рук, адже „три одіозні фігури” й надалі працюють. „Однак тепер все робитиметься значно тихіше і значно цинічніше”, — наголосив Зеновій Сірик.
Він вважає, що чекання виборів 26 грудня не може бути результатом революції.
„На центральному рівні ми добились психологічної переваги. А на місцях — чого ми добились? Адже чекання третього туру не може бути результатом революції”, — риторично запитує Зенвій Сірик.
Як повідомляло агентство, однією із основних вимог сил, які виступили в підтримку Віктора Ющенка на Львівщині, було звільнення з посад начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, голови ДПА у Львівській області Мирослава Козака та начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала.