Секретар Львівської міськради вважає, що сьогоднішнє засідання сесії ради було легітимним. Про це він сказав "Прес-Тайму", коментуючи заяву міського голови Львова Любомира Буняка про нелегітимність сьогоднішнього засідання сесії і її рішень. Зеновій Сірик також зазначив, що йому прикро, що міський голова Любомир Буняк розцінює дане засідання як неправомірне. "Шкода, що він саме так трактує сесію міської ради, яка зібралася відповідно до чинного законодавства, зрештою, звернулася до нього і в нього було ще позавчора покладено звернення 30 депутатів про те, що сьогодні має бути проведене пленарне засідання", ― сказав він.

Згідно регламенту, кожен другий четвер в Львівській міській раді відбувається пленарне засідання і цей другий четвер, як раз, припадає на сьогодні", ― додав Зеновій Сірик. Зеновій Сірик також відреагував на слова Любомира Буняка про те, що останній не підпише ухвали ради, які були прийняті сьогодні. Зокрема, він зазначив, що згідно з чинного законодавства ухвали прийняті радою підписує головуючий на засіданні.

Головуючим на сьогоднішньому засіданні сесії був секретар ради Зеновій Сірик. Згідно п. 15 ст. 46 закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" прийняті радою рішення, за відсутності на засіданні голови і секретаря, підписує депутат ради, який за дорученням депутатів головував на засіданні.