Нещодавно секретар РНБО Олександр Данілов провів перемовини з очільником Бюро нацбезпеки Польщі Павелом Солохом.

Про це інформує пресслужба Ради національної безпеки і оборони.

У відомстві наголосили, що Солох перебуває з дводенним робочим візитом в Україні.

Під час розмови посадовці обговорили співпрацю між державами у сфері безпеки.

Зазначається, що у цьому контексті секретар РНБО висловився за важливість подальшого розвитку співпраці у сфері кібербезпеки, зазначивши, що "кібератаки та інформаційна війна, що ведуться проти України, є вкрай небезпечними".

Керівник Бюро національної безпеки Польщі акцентував на успішній співпраці у рамках спільної литовсько-польсько-української бригади (LITPOLUKRBRIG) і висловив думку про доцільність запровадження такої військової співпраці між Україною, Румунією та Польщею.

Сторони також обговорили можливість продовження діяльності у форматі "Стратегічного діалогу" керівників нацбезпеки "Україна-Польща-США-Білорусь", започаткованого у Варшаві 30 серпня минулого року, зазначивши, що є зацікавленість у збереженні і розвитку цього формату співпраці.

Повідомляється, що співрозмовники обмінялися думками щодо поточної ситуації в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Крім того, Данілов поінформував польського колегу про перебіг розслідування катастрофи літака Boeing-737 рейсу PS752 "Міжнародних авіаліній України" в Ірані, роботу групи українських експертів.

Він подякував Польщі за послідовну підтримку нашої держави у її європейських і євроатлантичних прагненнях.

Солох зі свого боку високо оцінив візит Президента України до Республіки Польща, зазначивши, що Зеленський докладає значних зусиль до активізації українсько-польських взаємин і додає міжнародним відносинам нової динаміки.

Керівник Бюро наголосив, що його країна послідовно підтримує європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Він також зазначив, що попри військову агресію, Україна наполегливо втілює реформи в усіх сферах життєдіяльності держави.

Як писав "Вголос", в РНБО розповіли про можливість силового звільнення Донбасу.