ЛЬВІВ, 12 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Секретаріат Львівської міської ради стверджує, що сесію міськради перенесли лише через проведення у Львові 14-го Форуму книговидавців.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради.
Як зазначається у повідомленні сесія традиційно відбудеться у другій половині вересня.

«Було два варіанти – 13-те і 20-те вересня. Однак міський голова взяв до уваги той факт, що 13-го вересня у Львові відкривається книжковий форум – найбільший культурно-мистецький захід нашого міста. Саме тому сесію було призначено на 20-те вересня», — пояснив в. о. начальника управління «Секретаріат ради».

Щодо порядку денного, то його згідно встановлених правил депутати отримують за сім днів до пленарного засідання. За інформацією Секретаріату ради, у четвер він буде у розпорядженні усіх депутатів.

Як повідомляло агентство, вчора керівники фракції «Наша Україна» у Львівській міській раді звинуватили виконавчі органи ради у затягуванні з проведенням сесії і вирішені багатьох важливих для міста питань. Серед яких і підготовка до Євро-2012.

За їх словами, проведення сесії вже декілька разів переносилось через неготовність питань до розгляду. Депутати висловили побоювання, що і 20 вересня сесія може не відбутися, оскільки за 10 днів їм не роздали ні порядку денного, ні проектів рішень