Як повідомило добре поінформоване джерело з числа представників ЛОО КПУ, днями до Франківського народного суду міста Львова надійшов позов пенсіонерки Олени Кольби, мешканки Львова, яка звинувачує секретаря Львівського обкому КПУ Тараса Сапугу в хуліганстві і завданні їй тілесних ушкоджень.

Передумовою виникнення конфлікту, який і спричинив судовий позов, стало виключення 4 січня ц.р. з лав Комуністичної партії України Олександра Покровського (до цього О.Покровський очолював Львівський обком СПУ, а після виключення з лав СПУ вступив до Комуністичної партії України).

28 лютого біля офісу ЛОО КПУ відбулося пікетування кількох членів ЛОО КПУ на знак протесту проти виключення з партійних лав Олександра Покровського. Один з плакатів, які тримали учасники акції, не сподобався своїм змістом секретарю Львівського обкому КПУ Тарасу Сапузі, і він вирвав його з рук жінки, яка його тримала. Наслідком цього і став судовий позов до Т.Сапуги про хуліганство і побиття екс-члена КПУ Олени Кольби.

Також,як наголосило джерело, після зазначеного пікетування всі його учасники були виключені з партійних лав.

Тарас Сапуга підтвердив той факт, що він «під час пікету вирвав з рук одного з учасників акції плакат», проте відкинув усі звинувачення у побитті і завданні тілесних ушкоджень, зазначивши, що все це «домисли людей, які були екс-соціалістами, а тепер вже стали і екс-комуністами».
ЗІК