Сьогодні вночі у Черкасах згорів автомобіль, що належить секретарю Черкаської міськради Ярославу Нищику. Напередодні посадовцю погрожували незадоволені знесенням незаконних МАФів біля центрального ринку.

Про це повідомив сам потерпілий, пише Укрінформ.

За словами посадовця, о пів на дванадцяту ночі пролунали два вибухи, а через хвилину у двері постукали сусіди і повідомили, що горить автомобіль.

Поліцію викликали сусіди, а пожежників – випадкові свідки, які зразу кинулись гасити полум’я.

Напередодні, 12 вересня, близько 23:00 Нищик приїхав на таксі із заходів. Його машина була припаркована на стоянці у дворі багатоповерхівки, у якій мешкає сім’я секретаря міськради.

Внаслідок пожежі дощенту згоріли Dodge Ram Van та Volkswagen Polo, що стояв поряд. У виникнення пожежі через замикання електропроводки Нищик не вірить.

Нищик розповів, що два тижні тому до його знайомого підійшли двоє чоловіків специфічної зовнішності, на вигляд років сорока, і сказали передати йому від імені підприємців погрозу, що у разі ухвалення міськвиконкомом рішення про знесення незаконних МАФів біля центрального ринку «всьо будєт горєть».

Це було за день до засідання виконкому, на якому і ухвалили згадане рішення.

У свідченнях поліції посадовець повідомив, що спалення машини – це початок переслідування його родини.

Він зазначив, що рішення експертів ще немає, але висновку про пожежу через неполадки автомобіля, якщо раптом такий буде, він не сприйме.

Нищик зазначив, що нещодавно проводив повний техогляд і діагностику авто.

На своїй сторінці у Facebook посадовець повідомив, що за 2 хвилини до пожежі мешканці його будинку бачили молодого хлопця, який «метався по двору» і, ймовірно, може бути причетним до підпалу.

Поліція Черкас розпочала розслідувати кримінальне провадження за фактом умисного знищення майна.

Як писав “Вголос”, у столиці підпалили авто сина Гонтаревої.