Про це пише Укрінформ з посиланням на матеріали американського телеканалу CNN.   

«Секретна служба заарештувала людину в понеділок неподалік Білого дому, після того як надійшло розпорядження розшукати чоловіка, що нібито загрожував там убити «всіх білих поліцейських», – зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що поліція сусіднього штату Мериленд у другій половині дня понеділка повідомила Секретну службу США про те, що підозрілий чоловік вирушив до Вашингтона з метою вбивства офіцерів, які несуть службу з охорони комплексу Білого дому. Через годину після цього агенти Секретної служби помітили його на Пенсильванії-авеню біля Лафайет-Парку, що межує з президентським комплексом. Він був затриманий без інцидентів.

За інформацією Секретної служби, чоловіку, який був ідентифікований як Майкл Арега зі штату Техас, були висунуті офіційні звинувачення у погрозах. Однак на момент арешту він не мав зброї при собі.

У поліції повідомили, що чоловік раніше був визнаний психічно нездоровим, і лікарі прописали йому курс лікування, якого він не дотримувався останнім часом. Його дружина зі штату Техас повідомила про це правоохоронним органам, а також про погрози чоловіка, розміщені в соціальних мережах. У цей час Арега знаходився в штаті Мериленд, поблизу Вашингтона. Коли поліцейські прибули до готелю, де він зареєструвався, його вже там не було. Інформація була негайно передана до Секретної служби США.

 

«Вголос»