Таку думку висловив член проводу Львівської обласної організації УНП Михайло Хаман.

- Проблеми села потребують комплексного підходу та вирішення, - каже член УНП. – Неможливо, проклавши одну дорогу чи забезпечити електроенергію селам де-факто, говорити про те, що село піднімається на ноги. Необхідна комплексна програма заходів. Так, у сферу діяльності комунального підприємства «Львівсількомунсервіс», підпорядкованого Львівській облраді, входили б впорядкування внутрішньосільських доріг, мереж вуличного освітлення, газо- та водопроводів тощо.

За словами Михайла Хамана, створений консультаційно – сервісний центр при «Львівсількомунсервіс» надавав би послуги сільському населенню. Зокрема, така структура може приймати та обробляти скарги громадян, оформляти по довіреності мешканця технічні умови на приєднання до мереж газо-водо-тепло-електропостачання шляхом їх отримання в районних управліннях «облгазу», «обленерго» , «облводоканал», «облтеплоенерго» та інші вузькоспеціалізовані послуги, якими зараз ніхто системно не займається.

Джерелом фінансування обласного комунального підприємства «Львівсількомунсервіс» мали б бути частина коштів, які згідно з чинним законодавством виділяються «Укравтодору» , є в тарифах на постачання та передачу газу,води,електро та теплової енергії та частково в бюджетах сільських та районних рад , а також за надання платних послуг населенню.

УНП пропонує вибрати Миколаївський район як експериментальний район Львівської області для здійснення кроків у реформуванні та залагодженні інфраструктури на селі.