Про це у коментарі «Вголосу» розповів голова Грибовицької сільської ради Ігор Питель.

Він зазначив, що сьогодні відбулися збори громади, на які приїхав заступник міського голови Львова Віктор Пушкарьов. Чиновник пообіцяв людям, що завтра у Львові відбудеться розширена нарада, на якій будуть присутні керівники міста і області, екологи, науковці, представники громади.

«Завтра має бути прийняте рішення щодо подальшої долі Грибовицького сміттєзвалища, яке, за словами Пушкарьова, влаштує усіх. Люди просять, а мерія погоджується, що має відбутися рекультивація і закриття Грибовицького сміттєзвалища. Водночас люди абсолютно категоричні у тому, що не хочуть будівництва жодного переробного комплексу, заводу чи чогось іншого. Люди вимагають, щоб місто знайшло іншу ділянку і нове сміттєзвалище було там», – сказав Ігор Питель.

За словами сільського голови, мешканці сіл прилеглих до Грибовицького сміттєзвалища вимагали провести розширену нараду біля полігону ТПВ, однак Віктор Пушкарьов зазначив, що мусить узгодити це питання із керівництвом і повідомити про це громаді.

«Люди чекають відповіді від Пушкарьова. Якщо нарада все ж буде у Львові, ініціативна група поїде туди, щоб відстоювати інтереси людей і поставити на цьому питанні крапку. Сподіваємось, що до громади нарешті дослухаються», – сказав Ігор Питель.

Він додав, що люди продовжують чергувати біля сміттєзвалища, бо їм пообіцяли, що туди приїдуть нардепи, однак дорогу не перекривають.

Як писав «Вголос», фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій розглядають кілька версій причин пожежі на території сміттєзвалища твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка» (Грибовицьке сміттєзвалище).

Сьогодні станом на 07:40 пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі ліквідовано на всій площі. На Львівщині два дні горіло сміттєзвалище біля с. Збиранка.  Люди перекрили дорогу на полігон ТПВ і вимагали приїзду міського голови Львова Андрія Садового.