Про це передає сайт Федерації біатлону України.

Сергій Семенов вже на перших вогневих рубежах допустив чотири помилки, але зате в найвідповідальніший момент зібрався для ідеальної стрільби стоячи, в той час як основні суперники допускали промах за промахом. Лідер нашої збірної зі стадіону вийшов попереду всіх суперників, і аж до фінішу Олексія Волкова нікому не уступав першість у гонці. Але у кращого снайпера поточного сезону Волкова виявилося на дві помилки менше, і на фініші росіянин випередив нашого спортсмена трохи більше, ніж на хвилину. Бронзову нагороду виборов болгарин Володимир Ілієв, який при рівній стрільбі відстав від Семенова на 25 секунд. Сергій підтвердив невипадковість торішнього успіху в Банско, коли на цій дистанції він завоював золоту медаль.

Дуже якісну гонку провів і Артем Тищенко. На другому і третьому рубежах дебютант дорослих чемпіонатів Європи грамотно відкладав постріли, перечікуючи пориви вітру, і в підсумку обмежився трьома штрафними хвилинами. Лише на останній стрільбі Артем трохи поквапився з першим пострілом, і промах коштував йому можливості піднятися на п'єдестал пошани.

Артем Прима, також перемагав в індивідуальній гонці чемпіонату Європи, цього разу провів старт не настільки успішно: у його пасиві п'ять промахів і 18-я позиція на фініші. Володимир Семаков відзначився найменш якісною серед українців стріляниною і закінчив гонку поза межами першої двадцятки.

Завтра в Отепяя медалі чемпіонату Європи розіграють юніорки та юніори, які вийдуть на старт спринту.