Про це  повідомляє Укрінформ.

«Я, як міністр, вкрай занепокоєний ситуацією у Львові. За десять місяців після катастрофи на Грибовицькому полігоні ТПВ я не бачу реальних кроків вирішення проблеми і усунення наслідків минулорічної трагедії. Немає проекту рекультивації старого полігону, немає проекту укріплення тіла полігону і дамби на інфільтратному озері. Немає проекту щодо ліквідації наслідків катастрофи і, зрештою, немає проекту щодо будівництва наступного об`єкту, який буде вирішувати цю проблему», - зазначив Семерак.

За словами міністра, для нього залишається загадкою позиція львівської влади. Адже роботи на Грибовицькому полігоні ТПВ ведуться неквапно, а що найгірше – без відповідної проектної документації, без технологічної експертизи. Можливі наслідки такої роботи важко передбачити.

Як зазначив Семерак, у міністерстві екології та природних ресурсів після Грибовицької трагедії було створено інтерактивну мапу для того, щоб інвентаризувати сміттєзвалища в Україні. Один із висновків – органи місцевого самоврядування в державі не володіють інформацією про кількість сміттєзвалищ, їх місцезнаходження, наповнення і не мають стратегії поведінки з ТПВ.

У Львові міністр екології та природних ресурсів Семерак взяв участь у відкритті розширеного семінару Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи, в якому Україна цього року виступає приймаючою стороною. Керівник природоохоронного відомства відвідав ПАТ «Концерн Хлібопром»Львівський хлібзавод №5, який був обраний у проекті ГЕФ для стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах України.

«Вголос»