Семеро працівників ДАІ у Львівській області вимагають від свого керівництва повернути відкріпні талони. Про це вони заявили сьогодні на прес-конференції у Львові.
Працівники ДАІ у Львівській області повідомили про те, що вище керівництво чинить на них тиск, вимагаючи здавати відкріпні талони не тільки за себе, а й за членів родин. Щоправда, здавати паспорти або їх ксерокопії у службовців не вимагали.
„Наша зустріч з журналістами має одну мету – донести до громадськості ту наругу, яка чиниться над працівниками міліції по вказівці деяких керівників, і вона стосується перешкоджання здійснення виборчого права працівниками міліції, що заборонено ст. 158 ККУ. Як може раб бути повноцінним працівником органів міліції, принижений, нездатний бути благородним? Ми не хочемо бути такими, тому ми тут”, — повідомив заступник начальника ДАІ у Львівській області, полковник міліції Михайло Чапля.
„Працівники ДАІ Стрийщини, Дрогобиччини категорично протестують проти позбавлення їх громадянського та конституційного права вільно, без жодних перешкод брати участь у виборах президента України. Ми хочемо чесно і сумлінно, відповідно до законодавства, виконувати свої службові обов’язки, але не хочемо, щоб нас втягували у політичні розбірки”, — відзначив начальник Стрийського МРЕО ДАІ у Львівській області, підполковник міліції Василь Надбережний. Він також повідомив, що досі жоден працівник ДАІ на Стрийщині не здав відкріпні талони.
„У випадку тиску на нас, переслідувань або звільнення з роботи, ми вдамося до всіх законних дій на свій захист. Цією акцією ми солідаризуємось з працівниками інших державних структур, зокрема податкової служби Львівщини”, — додав Василь Надбережний.
Службовці відмовились назвати прізвища тих керівників, хто здійснює конкретно на них тиск, але зазначили, що, якщо тиск не припиниться, вони не тільки назвуть прізвища, а й наведуть докази усього сказаного.
„Якщо будуть далі продовжуватись неадекватні дії, то ми зробимо наступні кроки. У нас є достатньо даних, щоб підтвердити те, що ми сказали”, — сказав Михайло Чапля.
Михайло Чапля повідомив, що їх підтримують „понад 80% працівників ДАІ у Львівській області, що складає близько 400-500 чоловік”. Він повідомив, що близько 100 відкріпних талонів вже здані працівниками ДАІ у Львівській області на вимогу керівництва