12-13 березня у смт. Славсько відбувся семінар „Зимова школа молодих лідерів”.
У семінарі взяли участь 40 молодих людей, що представляли молодіжні організації та студентське середовище.
Учасники семінару мали можливість прослухати лекції з лідерства та теорії політичних еліт, PR та інформаційних технологій, пройшли психологічні тести та тренінги, обговорили на круглому столі особливості політичної ситуації в Україні після президентських виборів та кадрову політику нової влади.
Голова Братства магістрів академії державного управління „Брама” Святослав Шеремета розповів, що „даний семінар є першим у цьому році із серії семінарів проекту „Школа молодих лідерів”. Шеремета висловив переконання, що значна частина молодих людей, що пройдуть навчання на наших семінарах „Школа молодих лідерів” в недалекому майбутньому стануть справжніми лідерами не тільки в молодіжному середовищі, а й у суспільно-політичному житті України”.
Семінар організований Братством магістрів академії державного управління „БРАМА”, Західно-Українським центром політичних досліджень, Інститутом політичної освіти, за підтримки Головного управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА та відділу роботи з молоддю Львівської міської ради.