У Сенаті США пропонують дати Україні більше грошей. Зокрема пропонується збільшити до 300 мільйонів доларів і суттєво розширити безпекову допомогу в оборонному бюджеті на 2020 рік.

Про це повідомляє посольство України в США в Facebook.

«Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону про «Бюджет США на 2020 р. на потреби національної оборони», яким санкціоновано виділення Пентагону 300 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні, що на 50 млн дол. перевищує асигнування поточного року. Із зазначеної суми 100 млн дол. має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь», – йдеться в повідомленні.
Згідно з документом, пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних Сил України шляхом включення до неї засобів берегової оборони та протикорабельних ракет. Зазначається, що закон про «Бюджет США на 2020 р. на потреби національної оборони» набуде чинності після його ухвалення Сенатом і Палатою представників та підписання Президентом США.

«Щиро вдячні Комітетові з питань збройних сил Сенату за важливе рішення, спрямоване на посилення безпекової та оборонної допомоги США Українській державі у боротьбі з російською агресією, що триває», – додали в українському посольстві.