Про це розповів Джон Нілі Кеннеді в інтерв'ю газеті «Коммерсант».

Відповідаючи на питання про можливий відповідний візит російської делегації до Вашингтона, Кеннеді зазначив, що для початку американській владі необхідно «побачити зміни в поведінці Росії».

«Російська влада говорить, що санкції не нашкодили Росії, але це не так. І я дуже сподіваюся, що нам не доведеться вводити щодо Росії зовсім вже драконівські заходи. Але якщо ми побачимо втручання в листопаді, іншого виходу не буде», – сказав сенатор.

При цьому він ухилився від прямої відповіді на уточнююче запитання, що означатимуть «драконівські заходи». Він лише сказав, що вони будуть залежати від дій Росії. Кеннеді додав, що хотів би налагодження відносин між США і Росією.

«Мені особисто б цього хотілося. Але, для того щоб відносини покращилися, російська влада повинна змінити свою поведінку. Все дуже просто», – резюмував Кеннеді.

Такрож він попросив Росію піти з України та Сирії.

«Я пояснював нашим російським співрозмовникам, що в Америці, вживаючи слово «будь ласка», людина висловлює повагу. Це знак дружнього ставлення. А далі я, звертаючись до них, говорив: «Будь ласка, не втручайтеся в наші вибори. А заодно і у французькі, німецькі та британські. Будь ласка, підіть з України і дозвольте українцям самим визначати своє майбутнє. Будь ласка, підіть з Криму. Будь ласка, допоможіть нам досягти мирного врегулювання в Сирії. Будь ласка, не дайте Ірану закріпитися на півдні Сирії, інакше це призведе до ескалації війни», – розповів сенатор.

 

«Вголос»