Група сенаторів США написала відкритого листа президенту США Дональду Трампу щодо двосторонніх зустрічей на найвищому рівні, копія якого опублікована на офіційній сторінці Роберта Портмана. Підписи під ним поставили сенатори Роберт Менендес, Джон Маккейн, Роберт Кейсі-молодший, Джеймс Інхоф, Джин Шахін та Роберт Портман. Про це передає УНІАН.

Так, у листі йдеться про необхідність двосторонніх зустрічей на найвищому рівні із союзниками і партнерами, а потім з країною-агресором Росією. 

«Разом з нашими союзниками в Європі ми так само стурбовані тривалою військовою агресією Росії на сході України та окупацією Криму», – заявили сенатори США. Читайте також Трамп і Порошенко зустрінуться після остаточного узгодження дій щодо тиску на РФ – Клімкін.

Також зазначається, що через дестабілізуючий вплив Росії близько 10 тис. людей загинули, понад 20 тис. отримали поранення, майже 2 млн стали внутрішньо переміщеними особами, а це може мати наслідки для союзників та інтересів США в регіоні. «Ми наполегливо рекомендуємо зустрітися з високопоставленими керівниками України, зокрема, президентом Петром Порошенком, перед будь-якими офіційними зустрічами з керівництвом Росії, включаючи президента РФ Володимира Путіна», – наголосили американські сенатори. 

Як писав раніше Вголос, Порошенко одним із перших привітав нового президента Франції з перемогою.