"Жоден факт щодо незаконної приватизації мною низки підприємств ніколи і ніде не мав фактичного підтвердження", – зазначив екс-голова Львівської ОДА, голова спостережної ради корпорації "ЕкоЛан" Степан Сенчук, у заяві розповсюдженій сьогодні, 18 травня. Ось текст цієї заяви:
"17 травня цього року заступник голови Львівської облради Ігор Держко організував "сенсаційну" прес-конференцію, на якій разом з директором ТзОВ "Контракт" Василем Глушком озвучили текст "листа-звернення" анонімної групи підприємців із морально образливими безпідставними звинуваченнями на мою адресу у нібито незаконній приватизації кілька років тому низки підприємств.
Жоден приклад цих надуманих моїми політичними опонентами претензій багаторічної давності ніколи і ніде не мав фактичного підтвердження. Навіть у правоохоронних та фіскальних органах, які до перемоги на президентських виборах Віктора Ющенка прислужливо і упереджено пресингували всіх підприємців, що симпатизували і підтримували "Нашу Україну".
Поспіх і демонстративність, з якою проводився цей пропагандистський спецзахід за участю Ігоря Держка 17 травня, якраз перед офіційно анонсованою прес-конференцією голови Львівської ОДА Петра Олійника, промовисто підтверджує політичну спрямованість і партійну заангажованість організаторів публічного наклепу на мою особу.
Намагання дискредитувати нову владу і її прихильників у такий відверто брутальний і вельми неоригінальний спосіб є марними для творців "чорного піару", до яких, на жаль, власноруч записав себе і заступник голови облради. А для того, щоб ця зухвала антитворчість не минула безкарно і одержала належну принципову юридичну оцінку, маю намір подати судовий позов до пана Держка про моральне і матеріальне відшкодування за поширення неправдивої інформації.
Переконаний, що справедливе судове рішення навчить відповідати за свої часто авантюрні вчинки цього "блукаючого" у політикумі заради реалізації надмірних амбіцій депутата, якого, між іншим, представники національно-демократичних сил неодноразово критикували за схильність до безпринципності і пустослів’я.
Що ж до справжніх мотивів поведінки підприємця Василя Глушка, якого я знаю віддавна, то мене здивувала його підступна і неетична спроба компенсувати свої особисті невдачі у підприємництві дешево заробленими політичними дивідендами. Життя доводить, що ще ніхто не розбагатів на срібняках, які коштують людині честі і моралі. Мені дуже прикро, що пан Глушко, який з власної вини потрапив у боргову скруту, цього разу не знайшов іншого виходу з ситуації, крім того, щоб вимушено торгувати брехнею.
Очевидно, що когось на Львівщині настільки налякала гіпотетична можливість повернення у політику Сенчука, що вони вирішили облити мене брудом з ніг до голови завчасно. Хочу заспокоїти відомих і невідомих мені опонентів, зекономивши їм залишки людської порядності: я не маю сьогодні тих планів, які ви мені зі страху публічно приписуєте. Але застерігаю, якщо ви й надалі так нахабно переступатимете межі закону і моралі, то обов’язково поміркую над вашою пропозицією".

ЗІК