За словами пана Сенчука, скасувавши постанову про проведення місцевих виборів, Верховна Рада створила правову колізію, оскільки чергові місцеві вибори, відповідно до Конституції, мали відбутися весною 2010 р. Тому народні депутати - члени Єдиного Центру не підтримували це рішення. Через політичні розрахунки, коли політичні сили виходять з принципу „вигідно чи не вигідно проводити вибори”, страждають насамперед інтереси місцевих громад, які не можуть обрати нову владу. Значна частина політичних і громадських організацій Львівщини вже виступила із заявами про неконституційність скасування дати виборів і виступає за проведення виборів у місцеві органи влади у встановлені Конституцією терміни.

„Єдиний Центр наполягає не лише на проведенні місцевих виборів у терміни згідно з чинним законодавством, але і за новими правилами. Адже наша партія послідовно виступала за те, щоб змінити систему виборів на місцях, запровадивши відкриті виборчі списки і вибори міських голів у два тури. Виборцю потрібно повернути право самому визначати, хто достойний представляти його інтереси у місцевих радах, а не узурпувати це право виключно за місцевими партійними вождями”, - зазначають у Єдиному Центрі.

„Законопроект щодо запровадження змін вже пройшов комітети парламенту і готовий до прийняття. Тому перепон для прийняття цих законодавчих змін немає. Парламенту потрібно терміново внести відповідні зміни до виборчого законодавства і оголосити дату місцевих виборів, які повинні відбутися до кінця цього року. Адже Конституцією визначено, що повноваження місцевих органів влади, обраних у 2006 р., закінчуються у 2010 р. А відповідні зміни до виборчого законодавства відкриють шлях до якнайшвидшого обрання нової ефективної та відповідальної влади на місцях”, - наголошує лідер єдиноцентристів Львівщини.