Екс-голова Львівської ОДА та обласної ради Степан Сенчук надав коментар щодо звинувачень на його адресу з боку директора ТзОВ "Контракт" Василя Глушка.
"Я не зустрічався з ним ще з 98-го року. Був такий чоловік, а потім він все втратив та багатьом заборгував. Приходив також і до мене просити. Якщо він тепер веде таку розмову, думаю, що це не його слова, а просто йому заплатили, то й він говорить. Проте, це його проблема, але є суд. Почитаю конкретніше, що він сказав, й буду подавати до суду за наклеп. Це просто політичний мазохізм.
Я в держави жодного об’єкту не купував. Ні у держави, ні в обласної комунальної власності, ні в муніципальної – нічого. Я не володію акціями. І коли працював керівником, не володів, тому що не мав права володіти. Окрім тих, які я придбав за мій приватизаційний сертифікат. Які до мене можуть бути претензії? Кому я завдав збитків? Я не володію жодною акцією тих підприємств, які назвали.
Є речі, які не влізають у жодні рамки пристойності. Подібні звинувачення, це якась, як кажуть, політична проституція. Це вже занадто.
Проти мене жодної кримінальної справи не було відкрито. Хоча бажання такі були з боку правлячої тоді кліки. Я не розумію, нащо відкривати. Треба мати причину, щоб відкрити.
Для когось Сенчук знову став буфером посеред якихось політичних інтриг".

ЗІК