ЛЬВІВ, 18 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Депутат Львівської облради від БЮТ Михайло Сендак спростовує причетність Партії регіонів до свого призначення на посаду в.о. начальника Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів.

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.

„Мені роботу не запропонували „регіони”, бо керівник Держспоживстандарту не в „регіонах”, — сказав Сендак.

Михайло Сендак продовжує входити до Блоку Юлії Тимошенко. „Мені не ставили вимогу вийти з БЮТ”, — зазначив він.

За його словами, він супроводжував прем’єр-міністра України Віктора Януковича під час візиту на Львівщину, щоб передати останньому пакет документів про „відмивання” бюджетних коштів у Львівській області. Сендак відзначив, що він знайомий з Віктором Януковичем, коли вони обоє працювали керівниками автотранспортних підприємств.

Різні коментарі щодо його призначення з’явились у зв’язку із його намірами зупинити контрабанду неякісних товарів на Львівщину, за якою „стоять великі посадовці”, зазначив Сендак.

Михайла Сендака призначено виконуючим обов'язки начальника управління 23 серпня. Планується проведення конкурсу на цю посаду. Сендак відмовився коментувати діяльність попереднього начальника управління. „Я як людина не хотів би коментувати це питання, бо пан Сосновський знаходиться у лікарні, це неетично”, — зазначив він і додав, що ініціюватиме проведення спільної прес-конференції разом ним.

Як повідомляло агентство, голова Львівської міської організації НСНУ Олег Мандюк заявив, що ймовірне призначення Олега Сала керівником міліції Львівщини, призначення депутата Львівської облради від БЮТ Михайла Сендака в.о. начальника Головного Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів та реєстрацію «Пори» під керівництвом Ярослава Годунка спланованою акцією провладної коаліції для дестабілізації ситуації на Львівщині.