Депутат Львівської облради від БЮТ Михайло Сендак спростовує причетність Партії регіонів до свого призначення на посаду в.о. начальника Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів.

„Мені роботу не запропонували „регіони”, бо керівник Держспоживстандарту не в „регіонах”, – сказав Сендак.

Михайло Сендак продовжує входити до Блоку Юлії Тимошенко. „Мені не ставили вимогу вийти з БЮТ”, – зазначив він.

За його словами, він супроводжував прем’єр-міністра України Віктора Януковича під час візиту на Львівщину, щоб передати останньому пакет документів про „відмивання” бюджетних коштів у Львівській області.

Сендак відзначив, що він знайомий з Віктором Януковичем вже 25 років, з того часу, як вони обоє працювали керівниками автотранспортних підприємств.

Різні коментарі щодо його призначення з’явились у зв’язку із його намірами зупинити контрабанду неякісних товарів на Львівщину, за якою „стоять великі посадовці”, зазначив Сендак.

Як повідомлялось, голова Львівської міської організації НСНУ Олег Мандюк заявив, що ймовірне призначення Олега Сала керівником міліції Львівщини, призначення депутата Львівської облради від БЮТ Михайла Сендака в.о. начальника Головного Львівського обласного управління у справах захисту прав споживачів та реєстрацію "Пори" під керівництвом Ярослава Годунка спланованою акцією провладної коаліції для дестабілізації ситуації на Львівщині.