Голова Львівської ОДА Олександр Сендега не знайшов можливості зустрітися з керівником Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петром Олійником на прохання останнього для обговорення питання технічного стану ДВК на Львівщині. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Петро Олійник.
Небажання голови Львівської ОДА Олександра Сендеги зустрітись з керівником Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка є технологією по зриву виборів на Західній Україні, ― вважає Петро Олійник.
„Сьогодні зі мною, як з народним депутатом, не може зустрітись голова Львівської ОДА Олександр Сендега. Я також є особою, яку підтримують як мінімум 90% мешканців Львова і Львівської області. Що це, приватна фірма Олександра Сендеги – Львівська область? Які можуть бути персональні образи, що я комусь із заступників щось не так сказав. Що він є кисельна дівчина? Сендега несе персональну відповідальність перед українськими законами, а невиконання службових зобов’язань несе в собі елементи кримінальної відповідальності. Це є технологією по зриву виборів на Західній Україні”, — сказав Петро Олійник.
13 жовтня голова Львівської ОДА Олександр Сендега на зустрічі із довгостроковими спостерігачами від ОБСЄ на цьогорічних президентських виборах в Україні Діаною Ле Піл та Жераром Ле Марком заявив. що обласна влада зробить усе можливе, щоб відбулися чесні вибори та сприятиме роботі спостерігачів.