Політичний в'язень, український режисер Олег Сенцов уперше за тривалий час не телефонував матері з колонії у російському місті Лабитнангі. Раніше чоловік розмовляв з матір'ю наприкінці кожного місяця.

Про це мати Сенцова Людмила повідомила виданню "Радіо Свобода".

«Ні, не подзвонив, хоча вчора, 28-го, був якраз місяць, як він дзвонив. А він рівно через місяць на 20 хвилин починає дзвонити, але вчора не подзвонив… Я чула тільки одне: буде якийсь обмін 33 на 33. Олег у цей список не ввійшов. Сказали так... Коли я розмовляла з киянами позавчора, так, сказали, що він у Лабитнангі в тюрмі, в тій же колонії. Ніде жодного руху. Від Олега прийшов (у мене день народження був 12-го) рекомендований лист… Уперше за всі 5 років з привітаннями і сказав: «Мамо, ти вір, ми скоро обіймемося». Ось це було написано», – розповіла Людмила Сенцова.

Кілька російських анонімних телеграм-каналів стверджують, що Сенцова вивезли 28 серпня вдень з колонії №8 у місті Лабитнангі. Де саме зараз перебуває Сенцов - невідомо. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Раніше повідомлялося, що Росія і Україна домовилися про обмін «33 на 33». Президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на «перші результати» щодо обміну утримуваних осіб між Україною та Росією найближчим часом.

28 серпня прессекретар генерального прокурора України Лариса Сарган, коментуючи звільнення з СІЗО Кирила Вишинського, написала, що йому змінили запобіжний захід у межах підготовки до обміну «35 на 35». Згодом це повідомлення в твіттері Сарган видалила.