Профільні управління Львівської ОДА не представили вчасно на розгляд депутатів облради програму розвитку аптечної мережі та концепцію функціонування друкарень області. Про це PRESSTIME повідомив член комісії комунального майна та приватизації Львівської облради, заступник голови фракції БЮТ Ярослав Дубневич.

«По аптеках програма не готова. Таж сама ситуація і з концепцією розвитку друкарень, що перебувають у власності області. Правда управління у справах поліграфії та телерадіопростору Львівської ОДА хоча б повідомило про те, що не встигає до 1 березня і попросило перенести термін подачі концепції на 15 березня», - повідомив Дубневич.

Депутат зазначив, що 15 березня відбудеться чергове засідання комісії комунального майна, на якому буде ініційоване проведення спільного засідання з комісією охорони здоров'я для з'ясування причин, чому управління охорони здоров'я не подало вчасно програму.

«Враження, що профільні управління просто затягують ці питання. Якщо депутатам не дадуть серйозних пояснень, або ж не представлять проекту програми розвитку аптечної мережі, то фракція БЮТ ініціюватиме включення у порядок денний сесії звіту кервіника головного управління охорони здоров'я Ігоря Герича.

Нагадаємо, 21 лютого президія Львівської облради прийняла рішення заслухати звіт управління у справах поліграфії та телерадіопростору Львівської ОДА. Президія також доручила управлінню до 1 березня представити на профільну комісію «концепцію по друкарнях», а 5 березня - виступити із звітом управління.

Перед тим на спільному засіданні комісій з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму та комісії з питань комунального майна та приватизації Львівської обласної ради депутати планували обговорити програму функціонування комунальних друкарень та розвитку мережі книгорозповсюдження у Львівській області та визначити подальшу долю друкарень, які перебувають у комунальній власності. Однак, за інформацією прес-служби облради, управління у справах поліграфії та телерадіопростору ЛОДА не підготувало проекту програми, а лише провело аналіз ситуації, що склалася в галузі.

15 лютого депутати облради на спільному засіданні постійних комісій Львівської обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та соціального захисту і з питань комунального майна та приватизації доручили головному управління охорони здоров'я ЛОДА спільно з Львівською обласною аптечною корпорацією у десятиденний термін підготувати проект програми розвитку аптечної мережі Львівської області та винести його на розгляд депутатів.

7 грудня голова Львівського обласної ради Мирослав Сеник під час засідання Президії облради дав доручення начальнику обласного управління охорони здоров'я Ігорю Геричу скласти програму функціонування комунальних аптек Львова.