Про це в коментарі Вголосу сказав голова Львівської обласної ТВК Микола Щур сьогодні.

За словами Миколи Щура, вчора обласна ТВК на засіданні розглядала питання про те, чи взагалі виносити скаргу голів районних ТВК щодо Мирослава Сеника, Миколи Пшевлоцького, Степана Кубіва та Олега Паски на розгляд.

«Я пропонував не розглядати скаргу, проте були члени комісії з протилежною думкою. Рішення щодо розгляду скарги прийняте не було. Ми перенесли засідання на сьогодні на 18 годину», – сказав Микола Щур.

Сьогодні, як пояснив Микола Щур, питання на засіданні комісії буде стосуватися самих кандидатів, про розгляд скарги та їх зняття з реєстрації не йтиметься.

«Ми маємо право розглядати такі питання і реагувати на порушення закону. Але для того, щоб зняти кандидата з реєстрації, йому спочатку треба винести попередження. Я б і попередження не виносив, але ті кандидати створюють стільки шуму, роздають стільки коментарів...», – сказав Микола Щур.

Нагадаємо, що 21 жовтня у приміщенні Львівської обласної ради відбулися збори з керівниками районних та міських ТВК. У президії сиділи Мирослав Сеник, Микола Пшевлоцький та Степан Кубів. З коротким зверненням виступив Олег Паска.

Деякі голови ТВК розцінили такі збори як тиск на них і подали скаргу в обласну ТВК.