Львівські обласні депутати провели в Ожидові лікувальні сонячні та фосфорні ванни. Всю свою фосфорну енергію вони передали своїм колегам та навколишнім баскервільським псам. І тепер всі вони світяться як новорічні ялинки, одночасно, дивно-дивно (обкурено) посміхаючись в далекий курортний простір, який в народі називається пляжем.

На засідання президії Львівської обласної ради все було радісно і пофігістично. В нас все добре: воду можна пити, моркву їсти, яблука жерти, купатись в Ожидові і засмагати на рейках на місці катастрофи. Те, що постійно збільшується к-ть госпіталізованих їх не турбує. Їм весело. Їм класно.

Те, що журналісти ICTV, "Інтеру" та Нового мають фосфорні трабли – це нікого не цікавить. Все добре. Хоча, вже секретаріат президента почав заявляти: "що п’ятьом районам Львівської області, прилеглим до місця техногенної аварії, загрожує небезпека". Але депутатам ЛОР до президента далеко.

Хтось намагається дізнатись про місцезнаходження продуктів згоряння на місці аварії, а йому починають розповідати про закони збереження матерії.

В Буську і навколишніх селах дохнуть корови, але офіційно – вони живуть. Їх мертві душі шукають якісь невідомі журналісти, спокушаючи кроликів Шуфрича чеснозаробленими ує.

Звіт постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації ЛОР про результати поїздки на місце аварії у с. Ожидів Буського району – це суцільний пазітів: "загалом, члени комісії високо оцінили самовіддану, подеколи, жертовну працю учасників ліквідації аварії, добре організовану роботу штабів та галузевих структур", бла бла бла.

Негативні явища від членів комісії щезли в безпробудному завірянні чистоти води в ожидівських криницях

Позачергова сесія ЛОР відбудеться у наступну п'ятницю, оскільки ситуація в Ожидові не настільки катастрофічна і в країні не оголошено всезагальний алярм. Це просто невеличкий інцендент локального масштабу 500х500 метрів. Курорт.

P.S. Розмова з заступником голови Львівської облради Миколою Гориньом: "А де Сеник? Він на відпочинку з родиною. Чому у критичний для області момент його немає у Львові? Він не має доступу до транспорту. ВІН НА БЕЗЛЮДНОМУ ОСТРОВІ? ТАК. Ви ж розумієте, як важко змінити рейсовий літак, коли ти маєш путівку."