Мирослав Сеник свою співпрацю з Василем Горбалем розділив на два напрямки.

«Що стосується господарських питань – прийняття бюджету, питань соціально-економічного розвитку, відстоювання інтересів області – тут в нас конфліктів не було. Так, ми дискутували, мали різне бачення, але спільну мову знаходили, - розповів голова обласної ради 5-го скликання. - Що стосується політичних питань, то у нас були дуже складні конфлікти. Кожен з нас мав свою позицію. Наша позиція вилилась у голосуванні за відставку Горбаля. Його позиція вилилась в голосуваннях у Верховній Раді».

При цьому Мирослав Сеник зазначив, що якщо би доля дала більший час для співпраці з Василем Горбалем, то вони могли би зрозуміти один одного.

«Наша проблема в тому, що тільки почавши роботу, ми ввійшли в період виборів.

В політичній площині ми мали дуже жорстке протистояння, але коли мова йшла про інтереси області ми знаходили розуміння», - підкреслив очільник облради.

Окрім того, Мирослав Сеник висловив побажання губернатору Львівщини.

«Я би хотів йому (Василю Горбалю – Вголос) побажати, щоб він знайшов ту формулу співпраці з новою радою, бо політичні протистояння в нього будуть. По-друге, щоб він більше дивився не на партійну приналежність, а на думку мешканців області. Йому треба не боятися брати участь в святкуванні річниці Повстанської армії, Січового стрілецтва. Він працює не для партії, а для області», - зауважив чинний голова облради.

Як вважає Мирослав Сеник, між обласною радою та облдержадміністрацією завжди будуть протиріччя. Але все залежить від розуму керівників, чи вони зможуть ці протиріччя усувати і наскільки це буде відбиватися на області.