Про це він сказав на прес-конференції-дебатах Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» сьогодні.

На переконання Мирослава Сеника, найбільш ймовірними кандидатами на посаду голови новообраної обласної ради 6-го демократичного скликання є представник ВО «Свобода» Пилип Пилипенко, голова Львівської обласної організації «Фронту змін» Степан Кубів та заступник голови «Народного Руху України» Василь Куйбіда. Із цих трьох кандидатів найбільш оптимальною кандидатурою Мирослав Сеник вважає Степана Кубіва.

«Я вважаю, що всі троє мають свої переваги та недоліки. Але фігурою, яка могла б консолідувати обласну раду, є Степан Кубів. До нього було б найменше запитань, чому його не можна підтримати», - пояснив голова облради 5-го скликання.

Натомість депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин у список ймовірних кандидатів на посаду очільника облради, окрім Василя Куйбіди та Пилипа Пилипенка, також зарахував чинного голову обласної ради Мирослава Сеника, який, на його думку, бездоганно виконував свої обов’язки. При цьому головування у ЛОР Мирослава Сеника в порівнянні із головуванням Михайла Сендака «рухівець» назвав вищим пілотажем.

Що стосується думки Мирослава Сеника щодо достойної кандидатури Степана Кубіва, то Олександр Ганущин сказав, що «Фронту змін» зараз абсолютно невигідно бути причетним до влади.