Про це повідомляє сайт так званої Луганської народної республіки.

Царьов повідомив, що він та ще 5 керівників «ЛНР» і «ДНР» створили Союз народних республік і увійшли в тимчасову рада новоствореного органу.

«Рада Союзу народних республік (Болтів, Карякін, Царьов, Губарєв, Пушилін і Бородай) розробив проект Конституції. Тут 20 статей. Необхідно створити Парламент Союзу народних республік. Він формується так: третина з представників обох республік, інша частина з депутатів місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ та інших організацій. Парламент складається з 60 депутатів: 30 депутатів – від Донецького парламенту і 30 – від Луганського», – зазначив Царьов.

Царьов додав, що так званий Союз буде розширюватися.

«Нам дуже подобається назва Новоросія, але воно занадто велике для двох республік. Коли до нас приєднаються інші регіони південного-сходу, то Союз народних республік, можливо, повернеться до цієї назви», – сказав він.

Він також не виключає можливості мирних переговорів з київською владою.

«Ні на які компроміси з київською владою ми не йшли, і переговори ні до чого особливого не привели. Перемир’я не дотримується, але ми сподіваємося, що вдасться вийти на переговори, щоб термін перемир’я був продовжений. Але виключно на умовах, які хоче народ «ЛНР» і «ДНР», щоб наші інтереси ніде не постраждали», – зазначив Царьов.

Царьов також повідомив, про необхідність створення Нацбанку так званої «СНР».

«Казначейство не працює, тому потрібно створювати Національний банк і брати керування на себе. Нацбанк краще робити спільний для двох республік. У бюджеті України скоро грошей не буде взагалі. Чи не будуть платитися в першу чергу гроші в «ДНР» і «ЛНР» з Києва. Тому ми поспішаємо з створенням Нацбанку, щоб всі гроші залишалися у нас. Ми запустимо всі бюджетоутворюючі підприємства, і їх податків вистачить для пенсій і соцвиплат. А комунальні послуги залишаються тут», – зазначив Царьов. 

Він додав, що в першу чергу, «Союз псевдореспублік» буде вирішувати питання економіки, митні завдання, податкові, єдиної оборонної промисловості.

Раніше Верховна Рада, на вимогу в. о. генпрокурора Олега Махніцького,зняла недоторканість з народного депутата Олега Царьова, а також надала згоду на затримання та тримання під вартою.

Як відомо Царьову інкримінують публічні заклики до повалення конституційного ладу України, посягання на територіальну цілісність України, що призвело до багатьох смертей як зі сторони українських військових, так і цивільних громадян.