Про це повідомляє «Тиждень.ua» з посиланням на джерело у Донецьку.

Як зазначає видання, серед сепаратистів є багато кримінальників і всі акції координують люди Ахметова та Єфремова.

Нагадаємо, в понеділок Єфремов заявив, що захоплення сепаратистами держбудівель у Луганську не провокація, а позиція багатьох людей "і вони хочуть цю думку відстоювати".

Разом з тим журналіст український журналіст Сергій Лещенко на своїй сторінці у Facebook написав, що, згідно з інформацією його джерел, «в березні-квітні Ахметов літав до Москви на зустріч з Путіном».

«Ключ для розуміння того, що відбувається в Донецьку. Останній раз Ахметов з'явився перед журналістами в кінці 2013 року, кажучи, що йому не страшні санкції Заходу, а головною санкцією він вважає ситуацію, коли не зможе ходити по Донецькій землі. Він не вийшов до камер ні тоді, коли його депутати проголосували диктаторські закони, ні коли Янукович вбив сотню людей, ні коли Крим відокремили від України росіяни – при тому, що Ахметов там володіє Крименерго, Севастопольським портом та іншими активами», – пояснив журналіст.

«А тепер мислимо логічно. Розуміючи, що він втратив можливість впливати на політику в Києві, Ахметов вирішив забезпечити собі це «спокійно» шляхом відділення від Києва. Водночас, можливо, росіяни пролонгують кредити, які висять на ахметовських структурах», – додав Лещенко.

Нагадаємо, сепаратисти в Донецьку, які захопили ОДА, оголосили про створення Донецької народної республіки, а також звернулись до Володимира Путіна і попросили ввести в регіон військовиків.