Напередодні у Києві відбувся з'їзд партії "Опозиційна платформа. За життя", який у соцмережах уже встигли назвати "сепаратистським шабашем".

Про це написав екс-керівник прес-центру АТО Роман Туровець.

"Натуральний "сепарський шабаш", інакше назвати цей з'їзд "Опозиційної платформи. За життя" я не можу. Достатньо послухати те, що вони говорять", — написав військовий.

Зазначимо, що на з'їзді своєї політичної сили відзначився кум Путіна Віктор Медведчук, котрий заявив, що Україні потрібно налагодити дружні стосунки з Росією, почати захищати російську мову та ліквідувати Православну церкву України. Також він заявив, що його ворогами, крім традиційних соціальних тез про бідність, є "радикальний націоналізм" та "заокеанські господарі".

"Вони хочуть нав'язати нам розкол в душах і серцях. Влада заганяє в глухий кут багато наших людей. Нас хочуть позбавити можливості говорити на рідній мові... Хоча Конституція гарантує на території України вільний розвиток, використання та захист російської мови та інших мов нацменшин", — сказав Медведчук.

"Інститути державної влади створили свою, так звану незалежну автокефальну церкву. Ми повинні захистити свою канонічну церкву, яку очолює митрополит Онуфрій. Це наше завдання та обов'язок", — додав кум Путіна.


Нагадаємо, у британському парламенті закликають ЄС розслідувати стосунки Порошенка з Медведчуком.

Також кум Путіна Медведчук похизувався скасуванням заборони на російський культурний продукт у Львові