Про це повідомляє військовий експерт, представник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«За нашими даними, сьогодні за планом ГРУ ГШ ЗС РФ лідерам сепаратистів віддані вказівки в ніч з 8 на 9 квітня ц.р. організувати «коридор» через державний кордон України для проходження колон військової техніки РФ з російської території», - каже він.

Таким чином підтверджуються заяви МЗС України про те, що активність сепаратистів на сході України третю добу поспіль - це початок здійснення другого етапу сценарію по вторгненню Росії, наголошує Тимчук.

«Також сепаратисти отримали наказ організовувати провокації з жертвами в містах регіону. З тим, щоб російська сторона могла це інтерпретувати як «терор української влади проти народу».

Крім того, координатори російського ГРУ, які «працюють» в регіоні, дали вказівку сепаратистам застосовувати зброю при спробах звільнити захоплені ними адмінбудівлі», - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні терористи-сепаратисти взяли 60 заручників і замінували СБУ у Луганській області.

У Харкові внаслідок антитерористичної операції затримали 70 сепаратистів.

Неспокійно також у Донецьку.

7 квітня у Донецьку сепаратисти оголосили про створення так званої незалежної Донецької республіки.

Після цього вони звернулись до Володимира Путіна і попросили ввести в регіон військовиків.

Також сьогодні, 8 квітня, під час народних зборів Донецької області скасували рішення про проголошення Донецької народної республіки, та прийняли рішення залишитись у складі України.

Віце-прем’єр Віталій Ярема після нинішніх переговорів зі сформованою ініціативною групою проросійськи налаштованих мітингувальників разом з бізнесменом Ринатом Ахметовим пообіцяв, що штурму Донецької облдержадміністрації сьогодні не буде.