Таку думку висловив депутат Львівської обласної ради першого демократичного скликання Олег Петрик під час засідання обласних обранців І скликання присвяченому 24-ій річниці від дня підняття Державного Прапора України над сесійною залою ради та Львівською оперою, передає кореспондент «Вголосу».

«Колись у Донецьку на стадіоні «Шахтар»  я виступав з Ігорем Деркачем. Я подарував шахтарям український національний прапор: коли я відкрив стяг, шахтар із страйкому встав на коліна, поцілував прапор, а весь стадіон аплодував.  А яку ситуацію на сході ми маємо сьогодні?», – наголосив Олег Петрик.Він додав, що в ситуації, яка виникла зараз у південно-східній частині України, винні політики та бізнесмени, які задля власних інтересів робили все, аби розділити український народ.

«Це зробили депутати, керівники, бізнесмени. Це зробила мафія, представниками якої є Ахметов, Добкін, Кернес, а також наші місцеві політики. Саме вони привели Україну до такої кризи і саме з них український народ потім має за це все спитати», – вважає депутат ЛОР першого скликання.

Як писав «Вголос», Державна прикордонна служба України застерігає сепаратистів від протиправних дій поблизу державного кордону, оскільки ці дії можуть мати сумні наслідки для порушників.https://vgolos.com.ua