За словами соціолога, лідером серед політичних партій по 115-му виборчому окрузі (Сихівський) є ВО «Батьківщина». За неї готові проголосувати 33% тих, хто має намір взяти участь у виборах.

За партію УДАР готові проголосувати 23,4% опитаних, а за ВО «Свободу» – 20,9%.

«Звертаю увагу на показник УДАРу, який в цьому окрузі обходить «Свободу», хоча і незначно – на 3% і має більший показник ніж у Львові загалом. Це є заслуга кандидата від УДАРу, який іде на окрузі», – наголосив Олексій Антипович.

Він повідомив, що рівень підтримки інших партій у Сихівському окрузі значно менший. Так, за Партію регіонів готові проголосувати 2,9% респондентів (це дещо менше, ніж загалом у Львові), за Нашу Україну – 2,4%, за партію «Україна-вперед!» – 2,0%, КПУ – 1,4%. В окрузі є 12,0% невизначених.

За словами Олексія Антиповича, у Залізничному виборчому окрузі (№116) лідером серед партій є ВО «Батьківщина». За неї мають намір проголосувати 30% опитаних. ВО Свобода та УДАР підтримують по 22,4% респондентів.

За Партію регіонів готові проголосувати – 4,6%, за партію «Україна-вперед!» – 1,9%, за Нашу Україну – 1,5%. Рейтинги інших політичних сил менше 1%. Не визначилися із симпатіями до партій – 13,6%.

Соціолог повідомив, що у Франківському виборчому окрузі (№117) також лідирує «Батьківщина», яку готові підтримати 33,3% опитаних. ВО Свобода мають намір підтримати 20,2% респондентів, УДАР – 18,3%.

Згідно з результатами дослідження, Партію регіонів готові підтримати – 6,4%, КПУ – 2,9%, партію «Україна-вперед!» – 1,9%. Рейтинги інших партій менше 1%. Тих, хто ще не визначився, – 13,3%.

«Разом це становить 9,5%. Такого показника немає в жодному окрузі Львова чи Львівської області. Майже 10% виборців готові підтримати не зовсім популярні політичні сили для Львова. Фактично ці політичні сили в дечому зменшили показник УДАРу, який має в своїй основі звичайно опозиційний електорат, особливо на Західній Україні, але має і ліберальний або ж байдужий електорат стосовно української політики», – розповів Олексій Антипович.

Він зазначив, що за «Батьківщину» у Пустомитівському окрузі (№118) готові віддати свої голоси 32,1% опитаних, які мають намір взяти участь у голосуванні. ВО «Свобода» підтримують 24,0%, УДАР – 16,3%. Показово, що в цьому окрузі рейтинг УДАРу найнижчий серед інших львівських округів.

«Ви бачите, наскільки провалюється УДАР тут, і наскільки більше має «Свобода», порівнюючи з львівським вибором. Знову ж таки це завдяки роботі кандидатів від цих політичних сил», – додав Олексій Антипович.

Він повідомив, що це дослідження проводили з 1 по 12 вересня цього року. Аудиторією дослідження було населення Львова і Пустомитівського району віком від 18 років і старшу. Вибіркова сукупність становила 2400 респондентів. Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.