У Лондоні відбулося засідання урядового комітету з надзвичайних ситуацій, і в Найробі направлено групу швидкого реагування для сприяння роботі британського дипломатичного представництва.

За даними кенійської влади, в результаті нападу, що був здійснений у суботу, загинули 59 людей, 175 – поранені. За відомостями Кенійського Червоного хреста, 49 осіб вважаються зниклими безвісти. Серед загиблих, крім британських підданих, є громадяни Франції, Канади, Китаю та інших країн, повідомляє Associated Press.

За словами міністра внутрішніх справ Кенії, Джозефа Олі Ленку, в будівлі знаходяться від 10 до 15 бойовиків. Вони утримують заручників, точне число яких невідоме.

Відповідальність за напад взяло на себе угруповання «Аш- Шабаб», яке пов’язують із «Аль- Каїдою»

Раніше низка західних агентств із посиланням на ізраїльські джерела повідомили, що спецназ Ізраїлю приєднався до операції кенійських військових проти бойовиків.

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує терористичний акт у столиці Кенії.

«Україна засуджує тероризм в усіх його проявах і виступає за викорінення цього ганебного явища. Міністерство закордонних справ України вважає, що цей терористичний акт укотре засвідчив необхідність активізації та консолідації зусиль світової спільноти у боротьбі з міжнародним тероризмом», – зазначається в заяві МЗС України, оприлюдненій у неділю.

Джерело: Радіо Свобода