Серед затриманих у Білорусі вагнерівців було ідентифіковано ексбійця “Беркута”, який втік із України. Йдеться про уродженця Слов’янська Донецької області Андрія Бакуновича.

Про це в коментарі OBOZREVATEL розповів колишній заступник голови Служби безпеки України, генерал-майор Віктор Ягун.

“Він прийняв російське громадянство і навіть десь там служив. А потім вирішив, що більше грошей він заробить “на стороні”, – розповів Ягун.

Він також заявив, що Росія не визнає українське громадянство найманців – нібито всі відмовилися від нього і прийняли російське. Але частина з затриманих найманців мала при собі українські документи й не виключено, що РФ в цих подіях могла зіграти на “українському питанні”.

“Але це якраз документи прикриття. Ми мали аналогічні випадки, коли в Росії наших атовців намагалися використовувати в проведенні якихось терористичних актів, щоб потім показати – дивіться, теракти в Російській Федерації здійснюються колишніми українськими військовослужбовцями. Що це така акція, спрямована проти РФ. Мовляв, закинули диверсійні групи та інше”, – заявив колишній заступник голови СБУ.

На фото з паспорта затриманого найманця помітили схожість з бійцем “Беркуту”, який брав участь у розстрілі Майдану у 2014 році.

Нагадаємо, хотіли оглянути собор: затримані російські найманці пояснили, навіщо прибули до Білорусі

Скриншот