Причому лише один з них – Сергій Котенко – був безпосередньо присутній на місці події.

Затриманий у справі про побиття Тетяни Чорновол Сергій Котенко каже, що в ту ніч продавав автомобіль. Людей, які були з ним у авто на Бориспільській трасі, сам Котенко вважав потенційними покупцями. Про це він розповів Громадському просто у залі Печерського суду Києва. 

Суд обрав два місяці утримання під вартою як запобіжний засіб для Сергія Котенка. Саме цього і вимагали представники прокуратури.

Інші підозрювані заявляють про наявність алібі.

Зокрема, брат Сергія Олександр Котенко каже, що у ніч, коли стався інцидент, перебував вдома.

«Я спілкувався з мамою по телефону, говорив їй, що я вдома. Я був на Оболоні в своїй квартирі. Я спілкувався з людьми через інтернет», – сказав Котенко-старший.

Те, що він був вдома, підтвердила його мама в суді.

У свою чергу Олександр Храмцов, який за рішенням суду також перебуватиме у СІЗО до 23 лютого, стверджує що в ніч на 25 грудня був з друзями у ресторані.

«Українська правда» раніше опублікувала відео з ресторана «Хрещатик», на якому видно, що він прийшов в ресторан близько 10 годни вечора, а пішов звідти близько 1:30 ночі.

На Храмцова зареєстровано авто Porsche Cayenne, яке є на реєстраторі з машини Тетяни Чорновол.

Котенко-молодший придбав це авто півроку тому в Олександра Храмцова, однак виплатив лише 17 тисяч з 24, тому авто все ще зареєстроване на колишнього власника.

Підозрюваний Андрій Насіковський, у якого Сергій Котенко ночував після того, як повернувся з місця побиття журналістки, каже, що весь вечір також був зайнятий своїми справами – ходив у магазин, на урок англійської, спілкувався за допомогою телефону та Інтернету з другом.

27 грудня також затримали п’ятого підозрюваного у справі Чорновол, однак він ще не постав перед судом.

Як відомо, зловмисники побили журналістку і активістку Тетяну Чорновол у ніч на середу, 25 грудня.

За даними міліції, вона їхала у власному автомобілі і її «підрізало» інше авто.

Невідомі витягли журналістку і побили, після чого автомобіль скинули в кювет.

Міліція почала кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство), а потім провадження додатково кваліфікували за ч. 2 статті 121 КК України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Джерело: УП