"Це був тільки перший матч відбору, звичайно неприємно програвати, і на цьому життя не закінчується. У нас попереду ще сім матчів – все в наших руках. Якщо говорити в цілому про гру, то ні гравці, ні тренерський штаб не очікували такого результату, адже приводу для цього не було. У 2013 році ми провели 15 матчів, причому всі на досить високому рівні – були перемоги, були поразки, проте у всіх матчах був малюнок гри", – сказав Ковалець.


"Звичайно, завжди є різниця між офіційними матчами і контрольними поєдинками. Аналізуючи гру, я можу говорити, що нашим гравцям не вистачає психологічної впевненості в офіційних матчах. Для порівняння: гравці молодіжної збірної Хорватії грають в основних складах своїх клубів, а це дуже важливо. З іншого боку, гравці в молодіжній збірній вже досить досвідчені, у них за плечима по 50-60 міжнародних матчів на рівні юнацьких збірних".

"Футболісти були засмучені таким результатом, але ми їх заспокоїли – адже це тільки перша гра. Звичайно були помилки, десь не вистачало виконавської майстерності, проте ми бачили бажання у гравців. Вже після матчу я подякував футболістам за гру і бажання виграти і побажав успіхів в клубах, а після – зібратися і готуватися до наступних ігор у збірній".


"Ми збираємося 7 жовтня, у нас збір в Україні.13 жовтня ми вилітаємо в Латвії. 14-го – у нас гра. Ми очікуємо, що збірній зможуть допомогти Будковський і Буяльський, які були травмовані. Ну і, звичайно, ми продовжуємо стежити за всіма футболістами, тому появу новачків виключати також не можна".

Джерело: ФФУ