У першому таймі повністю контролювали гру і забили три голи. Вважаю, «Дніпро» у першому таймі показав хороший футбол. У другому таймі нам казали не розслаблятися, однак нам це не вдалося. Ми розслабилися і пропустили два голи. Відтак, була нервова кінцівка. Добре, що для нас усе завершилося вдало і водночас закономірно.

У першому таймі «Дніпро» грав сильно чи «Карпати» загубилися на полі?
Ми грали добре. Окрім того, думаю, «Карпати» не зіграли в свою гру. Вони нам багато дозволяли. Було бажання добити суперника у першому таймі. Ніхто не каже, що ми жаліли «Карпати». Нам казали, що треба реалізовувати кожен свій момент. Ми не реалізували не всі свої моменти і самі бачили чим наприкінці гри це могло завершитися. Думаю, наприкінці гри ми заспокоїлися.

В цілому «Карпати» чимось здивували сьогодні?
Ні, швидше розчарували. «Карпати» у своєму складі мають хороших футболістів, з якими повинні боротися за Лігу Європи. В клубі є усе для того, аби команда боролася за вищі місця.

Чи все вдалося «Дніпру» у Львові?
Якби виграли 5:0 чи 6:0, тоді б, можливо, все. А так вийшла нервова кінцівка. Я знаю як згірали дублюючі склади команди (3:3), тому ми побоювалися, щоб цього не повторилося.

Чм пам’ятаєш свій попередній гол на стадіоні «Україна»?
Так. От спілкувався з Євгеном Коноплянкою, який сказав, що цей стадіон мені фартовий. Я з ним згоден.

Фото: sport-xl.net