У Львові завжди грати важко, тим більше тоді, коли у нашій команді на поле вийшли нові футболісти, - каже Сергій Кривцов після матчу (на фото). - У день гри вранці я взнав склад команди, де місце в основі знайшлося і мені. Найголовніше те, що ми виграли і здобули три очки. Вважаю, зробили це заслужено.

Склалося враження, що «Шахтар» грав від хвилини до хвилини і до перемоги доклав стільки зусиль, скільки і було необхідно.
Можливо, зі сторони так і було видно, однак ми старалися грати на усі сто відсотків. Можливо, інколи поле не дозволяло нам грати, інколи майстерність підводила.

Поле не дозволяло «Шахтарю» грати у свій футбол?
Ні, я б так не сказав. Поле, як на погоду Львові, було нормальним.

«Карпати» чимось здивували?
«Карпати» у Львові демонструють характер. Вони нас нічим не здивували. Очікували такої гри від них.

Яким тайм для «Шахтаря» був важчим: перший чи другий?
Як на мене, перший. Ми більше сиділи на своєї половині поля, менше йшли в пресинг. А у другому таймі «Карпати» пішли вперед. Відповідно, у нас виходили контратаки.

Суддя вилучив двох гравців «Карпат», після чого «Шахтар» був близьким до третього м’яча.
Зрозуміло, що у них появилося багато вільних зон. Ми старалися зіграти максимально надійно. Головне було не пропустити. Три очки для нас важливіше, аніж результат гри.

Сергію, «Шахтар» без «п’яти хвилин» уже є чемпіоном України. Очки для Вашої команди уже не такі, мабуть, і важливі.
Чемпіон ти тоді, коли найближчий переслідувач немаю навіть теоретичних шансів тебе наздогнати. Поки нам не можна програвати жодного матчу, тим більше наступна гра з принциповим суперником (з київським «Динамо» - Авт.).

«Карпати» зараз знаходяться на 13-ому місці в турнірній таблиці. Гра команди, мабуть, заслуговує на вищі місця.
Згоден. «Карпати» багато очок втратили на початку чемпіонату. Була зміна тренера. Костов уже зробив боєспособний колектив. Його рука відчувається. Це і видно зі сторони. «Карпати» ще будуть набирати очки у цьому чемпіонаті.

У «Шахтаря» буде матч з «Карпатами» у Кубку України, однак уже на «Донбас-Арені».
Вдома, як то кажуть, і стіни допомагають, і вболівальники прийдуть. Та й якість поля у нас є кращою. На «Донбас-Арені» буде цікава гра, у якій вболівальники побачуть швидкий футбол.