"Нам було дано термін до 18 вересня, щоб надати свої думки, основи тощо щодо покарання ФІФА збірної України, - сказав перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко. - Звичайно ж, до 18-го ми подали всі доводи, чому ми не згодні з цим рішенням. Зараз же нами підготовлено проект апеляції, з яким президент федерації Анатолій Коньков поїде до ФІФА відстоювати інтереси України".


"ФФУ скаржиться на підхід у розгляді справи. Ми вважаємо, що поодинокі ексцеси деяких радикалів не можуть свідчити про настрій всього суспільства в цілому і людей на стадіоні зокрема. Ми не згодні, що Едмара переслідували, не згодні, що мали місце нацистські вигуки. Але, відверто кажучи, шансів у нас не багато, так як накоїли ... Що робити з Харковом? Думаю, що президент ФФУ звернеться до місцевої влади, щоб біля стадіону організувати фан-зону і разом з людьми підтримувати хлопців. але підтримувати хлопців так, щоб вони це чули!"

"Окремо хотілося б сказати, що термін дискваліфікації "Львів-Арени" просто жахливий! Рішення про проведення матчу без глядачів - катастрофа. Штраф то ми виплатимо, але в рішенні ФІФА написано, що повторення подібного інциденту веде до більш суворим покаранням. Плюс свого слова ще сказала УЄФА ..." , - задається питанням Сергій Стороженко.

Джерело: football.ua