24 листопада у межах чинного законодавства розпочала свою роботу новобрана Львівська міська рада 8-го скликання.

Новобрані депутати виконали рішення Львівської територіальної виборчої комісії, яка згідно з чинним законодавством, є єдиною уповноваженою скликати перше засідання новообраної ради.

Таку заяву від депутатської фракції "Європейська Солідарність" щодо першого засідання Львівської міської ради оприлюднили на сторінці «Європейська солідарність Львів» у «Фейсбуці».

«Нам дивно, що довкола цієї, виключно процесуальної події, розгорнулися політичні баталії.

Хочемо відповідально заявити, що сьогоднішня сесія Львівської міської ради відбувається виключно у межах законодавства України. Дії міської ради — це захист результатів волевиявлення львів‘ян 25 жовтня 2020 року. Вчора завершились 4 засідання суду щодо спроб «зеленої» влади переглянути результати місцевих виборів.

На сьогоднішній сесії було прийнято присягу депутатів і обрано президію новообраної ради. Також після приведення до присяги новообраної міської ради розпочнеться процес легітимації органів влади в усіх населених пунктах, які входять у Львівську ОТГ. Втратять повноваження чинні ради в рамках Львівської ОТГ, а голови будуть тимчасово керувати до обрання виконавчого комітету ради Львівської міської ради.

Окремо хочемо наголосити, що міський голова Львова Андрій Садовий та увесь виконком залишаються у всіх повноваженнях як виконавчі структури міської влади.

Вибори завершились і потрібно починати працювати на благо громади та виконувати передвиборчі обіцянки. Від нас чекають результату. І міська рада буде працювати в інтересах міста і львів‘ян. Чекаємо, що до цього процесу приєднається і новообраний міський голова», - зазначено у повідомленні.