ЛЬВІВ, 30 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. ? Сьогоднішня сесія Львівської міськради не відбулась через її неналежну підготовку з боку виконавчих органів.

Про це Presstime заявив голова фракції БЮТ у Львівській міськраді Юрій Гудима.

«Був нефаховий підхід до підготування сесії виконавчими органами», — зазначив він.

За словами Гудими, про проведення сьогоднішньої сесії депутати дізнались лише вчора ввечері, а питання, які сьогодні мали б розглядатись виявились непідготовленими. «Питання не розглядались на депутатських комісіях», — зазначив він.

Сьогодні голови фракцій ЛМР домовились із міським головою Львова повести сесію 3 вересня о 14 годині з тим же порядком денним. Завтра питання опрацьовуватимуть депутатські комісії.

Юрій Гудима погоджується із можливими негативними наслідками у процесі підготовки до Євро-2012 через зволіканнями із вирішенням питань, які пов’язані із проведенням чемпіонату, але вважає, що депутати не можуть голосувати за питання, які непідготовлені до розгляду.

На його думку, працівники виконавчих органів мають понести відповідальність за погану підготовку сесії.

Як повідомляло агентство, сьогоднішня сесія Львівської міськради не відбулась через відсутність кворуму.

На порядок денний було винесено декілька питань щодо підготовки міста до проведення Євро-2012 у Львові, а також про випуск другої серії облігацій місцевої позики м. Львова 2007 р. та про внесення змін до показників міського бюджету.