Повторно розглянуть питання проведення довиборів до Рівненської обласної ради у трьох округах – Демидівському, Кузнецовському та Острозькому, під час чергової сесії облради 29 липня. Таке рішення прийнято під час спільного засідання трьох постійних комісій облради.

Розглянути питання проведення виборів у трьох виборчих округах Рівненщини сесії обласній раді рекомендували депутати трьох постійних комісій.

Після протесту прокурора щодо порушення прав виборців та відмовою попередньої сесії Рівненської обласної ради проводити довибори, члени бюджетної, комісій з економічних та правових питань вирішили не обговорювати доцільність довиборів у Кузнецовському, Острозькому та Демидівському виборчих округах, а надати таку можливість всім депутатам під час сесії обласної ради, яка запланована на 29 липня.

Доцільність проведення довиборів у обласну раду замість трьох вибулих депутатів під час попереднього засідання обласної ради 27 травня підтримали лише 17 обранців. Після звернення фракції “Віктора Ющенка “Наша Україна” голова обласної ради Роман Василишин поставив це питання на переголосування. Але й вдруге депутати його підтримали. Противники проведення довиборів зазначають, що ці округи вже мають по два представники в раді, які досить активно працюють. Крім того, кошти, які могли витратити на проведення довиборів (120 тис грн), краще витратити на потреби цих округів.

Депутат від Кузнецовського виборчого округу №3 Володимир Шевченко помер у березні цього року. Двоє інших вибулих депутатів: Ельбрус Абдуллаєв (Демидівський в.о.№ 8) та Анатолій Француз (Острозький в.о.№ 4), написали заяви з проханням про припинення депутатських повноважень.