Сестра Олега Сенцова Наталя Каплан потрапила у лікарню з депресією.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Мені особисто все це дуже важко далося.  Зараз лежу в лікарні з депресією.  Емоційне вигоряння повне.  Всі ці 5 років даром для мене не пройшли.  Я завжди думала, що емоційне вигорання, депресії – це все про когось іншого, а я сильна, я все можу.  Загалом, я не змогла, змушена була звернутися за допомогою.  Бережіть себе.  Ми всі не залізні», – зазначила жінка.

«Часто тепер запитують, обняла я Олега чи все-таки в морду дала.  Відповім чесно: коли він виходив з літака, я за руку тягнула до нього його дочку, всю в сльозах і розгублену.  Вони обіймалися.  А я взагалі нічого не відчувала, від слова зовсім.  Стояла тупо поряд, поки Олег мене до себе не притиснув і не поцілував.  Так, спочатку я його обняла.  А потім … вже у мене вдома, за келишком винця, все-таки дала йому в морду.  Так, чуть-чуть, люблячи і попередивши, що це буде», – розповіла Наталія Каплан.

«Олега я спочатку обняла, потім в морду за всі мої страждання.  Сьогодні він мене в лікарні відвідав, я рада, він заряджає енергією ого-го як», – підсумувала вона.