Про це повідомляє тамтешнє видання blackseanews.

«Під час виносу державного прапора України значна частина студентів почала хором співати державний гімн України і продовжувала спів без музики після того, як була поспішно вимкнена фонограма», - йдеться у новині.

В.о. ректора намагався перервати спів, втім студенти почали скандувати: «Слава Україні - Героям слава - Україна понад усе - Смерть ворогам»,а під російський гімн російсійського гімну і підняття триколору сусідньої держави – демонстративно покинули плац.

За два дні до цього з посади відсторонили ректора закладу Михайла Дівізінюка. За інформацією видання, Дівізінюк відмовився піднімати державний прапор РФ над будівлею універститету і переходити в правове поле Росії.

Ректор мотивував свою позицію тим, що СНУЯЕіП є не тільки вузом, а й чинним ядерним об'єктом України, зареєстрованим у МАГАТЕ, на який поширюється міжнародне право у сфері ядерної енергетики.

Він нагадав, що на території університету є діючий ядерний реактор невеликої потужності, який охороняється спецпідрозділом внутрішніх військ України з ядерної безпеки