Про це пише «ТСН».

В ньому керівник міста повідомляє про запровадження графіків подачі води в оселі мешканців. «У нашому місті склалася критична ситуація з водопостачанням», – зізнався керівник окупаційної адміністрації.

Він зізнався, що резерви для постачання води в місто використані. «Ситуація з водопостачанням в останні місяці неодноразово розглядалася на засіданнях комісії з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій міста Севастополя. На останньому засіданні 22 жовтня вона була визнана «надзвичайною природного характеру регіонального рівня», – повідомив «губернатор».

Мєняйло пояснив, що в окупаційної влади не лишилося іншого вибору, крім як обмежити постачання води споживачам

«Керівництво міста змушене вжити непопулярних заходів з обмеження водопостачання. Зокрема, підписано розпорядження губернатора Севастополя про введення графіка подачі води в райони міста, де тиск у водопровідній мережі створюється насосними агрегатами. Подача води буде проводитися з 5:30 до 10:00 та з 17:00 до 23:00. Поки це торкнеться жителів проспектів Перемоги, Жовтневої революції, Генерала Острякова, вул. Генерала Мельника, Хрустальова, Вакуленчука, Меньшикова, Шевченко, Маринеско, Фадєєва, Сімферопольській, Івана Голубця та прилеглих до них вулиць. Надалі цей перелік, можливо, буде розширено на центральну частину міста, Інкерман, Балаклаву та Північну сторону», – пояснив чиновник.