Про це повідомляє прес-служба Петра Писарчука.

«Злодій завжди перший кричить: «Лови злодія!», - наголошує Петро Писарчук.

На переконання народного депутата, сфальсифікувати результати виборів у Львові намагаються саме опоненти Партії регіонів і Петра Писарчука. «Доказами того, що саме наші опоненти мають наміри вплинути на результати волевиявлення львів’ян, є брехлива соціологія і боротьба за місця у дільничних виборчих комісіях. Треба боротися за голоси виборців, а не за місця у ДВК», - заявляє Петро Писарчук.

Кандидат в мери переконаний, що його опоненти спеціально поширюють серед львів’ян думку про те, що їхнє волевиявлення буде сфальшовано, оскільки окрім замовної неправдивої соціології знають реальні рейтинги кандидатів на посаду міського голови Львова. А згідно з цими даними, ймовірність повторної перемоги Андрія Садового на виборах мера є дуже малоймовірною.

На думку Петра Писарчука, виборці Львова мали б звернути увагу на заяви колишнього міського голови Василя Куйбіди, який учора, 20 жовтня, у прямому ефірі на телеканалі ZIK заявив, що чинний мер Львова Андрій Садовий під час місцевих виборів у 2006 році сфальшував результати волевиявлення львів’ян і вкрав голоси у В. Куйбіди.